کسب درآمد دلاری با تقویت زبان انگلیسی !

0

با هر لغتی که یاد می گیرید چند سنت دریافت کنید.

امروز در سایت اِستپ هلپ می خوایم سرویس جالبی رو به شما معرفی کنیم که هم فاله هم تماشا! در این سرویس معتبر به ازای مشاهده تبلیغات می توانید کسب درآمد دلاری داشته باشید. نکته جالبی که در مورد این سرویس وجود داره اینکه بعد از مشاهده هر تبلیغ باید یک کپچا یا کد امنیتی رو پاسخ بدید که مانند تصویر زیر شامل یک یا چند کلمه در میان تعدادی شکل هست و شما باید حدس بزنید معنای کلمه درباره کدام شکل هست.

انواع تبلیغات این سرویس که با مشاهده اون ها می تونید کسب درآمد کنید:

  • تبلیغات ویدیویی
  • تبلیغات سایت ها
  • تبلیغات بنری

روش های کسب درآمد از این سرویس :

شما برای کسب درآمد دلاری از این سرویس، از سایت و افزونه مرورگر یا اپلیکیشن اندروید اون میتونید استفاده کنید که در ادامه بیشتر با امکاناتش آشنا میشید.

کسب درآمد دلاری از طریق افزونه مرورگر اینترنت

شما به راحتی از طریق مرورگر اینترنت خود در ویندوز حتی بدون نیاز به هیچ فعالیتی می توانید کسب درآمد کنید. شیوه کار به این صورته که بعد از نصب افزونه این سرویس، در یکی از مرورگرهای گوگل کروم یا مایکروسافت اج ، فایرفاکس و اپرا با مشاهده تبلیغات درآمد کسب می کنید.

این افزونه به دو روش به شما تبلیغات نشان می دهد. یکی نمایش بنرهای تبلیغاتی در زیر مرورگر، به این صورت که شما زمانی که در حال گشت و گذار از طریق مرورگر هستید بدون نیاز به انجام هیچ فعالیتی در این افزونه به شما تبلیغات نشان می دهد و برای نمایش هر بنر مبلغی به حساب شما اضافه می شود.

کسب درآمد دلاری از طریق بنرهای تبلیغاتی

روش دیگه مشاهده سایت ها و ویدوهای تبلیغاتی ست که با مشاهده هر تبلیغ مبلغی به حساب درآمد شما اضافه می شود.

کسب درآمد دلاری از طریق افزونه مرورگر اینترنت

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن اندروید

کسب درآمد ویژه وبمسترها از طریق نمایش تبلیغات در سایت یا وبلاگ خود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.